Využijte nízkých cen akčních letenek do celého světa a cestujte!

Cestování nám přináší nejen poznávání nových míst, kultur, tradic a světových kuchyní, ale i relax, pohodu, dobrodružství a zážitky, na které pak vzpomínáme velmi dlouho! Chcete-li překvapit vaše nejbližší vánočním dárkem třeba v podobě víkendu v Paříži, Londýně, nebo třeba New Yorku, využijte akční letenky, které přináší webové stránky jaknaletenky.cz! Anebo odleťte někam na delší pobyt, kupříkladu na deset i čtrnáct dní někam do teplých krajů.

Jaké jsou nabídky?

Podívejme se třeba na již zmiňovaný New York. Právě dnes, 28. listopadu jsou k dispozici letenky do New Yorku & Chicaga od báječných 8 834 Kč! Uvedený let je sice z Lipska, ale najdete také alternativy z Prahy.

Zpáteční letenky z Lipska do Chicaga jsou v nabídce skutečně za 8 834 Kč, letenky z toho stejného letiště do New Yorku zakoupíte za 10 950 Kč! Pokud se vám zdá odlet z Prahy mnohem pohodlnější a nechcete cestovat do Lipska, zpáteční letenka z Prahy do New Yorku vás přijde na lákavých 11 604 Kč!

Prodej letenek je možný do vyprodání/aktualizace tarifů, v ceně je zahrnuto zavazadlo do 23 kg váhy a pobyt je možný až na 90 dnů.

Dalším hezkým příkladem můžou být letenky z Prahy na Sardinii, které byly 26. listopadu k mání již za 1 707 Kč! Šlo o lákavé open jaw lety na trase Praha – Cagliari/Alghero – Praha či zpáteční letenky Praha – Cagliari! Promo akce společnosti Wizzair se skutečně povedla a nezůstala bez odezvy!

Takhle výhodných tipů na letenky najdete na internetových stránkách jaknaletenky.cz denně několik! Stačí, budete-li sledovat nabídky leteckých společností na těchto stránkách a dřív nebo později najdete výhodné ceny letenek do krajů, které vás lákají nebo do kterých se chcete znovu podívat.

Překvapte vaši rodinu a pořiďte si krásný výlet jako skvělý dárek pod vánoční stromeček.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress