Což takhle prožít svatební den na Slovensku? Zve vás Žilina!

Jste milovníci netradičních zážitků, překvapení a něčeho, co vám přinese spoustu vzpomínek, na které budete s úsměvem a veselím vzpomínat při mnoha životních příležitostech? Nebo je váš partner nebo partnerka ze Slovenska, svatba je na “spadení“ a vy nevíte, kde udělat svatební hostinu pro obě rodiny? Anebo možná cestujete sami nebo třeba ve dvou a hledáte vhodné místo, kde v klidu a pohodě složit hlavu…

Ať tak či onak, vhodné místo pro Vás je nejen svatební hotel Žilina. Nabízí krásné prostředí, proškolený personál, služby na úrovni a mnohé další, inu, přesvědčte se sami! Každý rok jej využije nespočet návštěvníků, kteří zde stráví jednu či několik nocí a rádi se sem vracejí. A mají k tomu dobré důvody!

Hotel Galileo Žilina uspokojí jednotlivce i skupiny

Ať už je vás mnoho, kupříkladu zájezd, zmiňovaná svatební oslava s ubytováním, třídní sraz dvou tříd o 50-ti osobách, nebo „pouhý“ zamilovaný pár, který hledá kus soukromí pro sebe sama… všichni si zde najdou to své.

Hotel Galileo totiž disponuje ubytovacími službami, tedy pokoji, nabízí prostor pro oslavy, svatby, setkání, kongresové služby, konference, rozloučky se zesnulým a mnohé jiné. Jeho prostory jsou reprezentativní a útulné zároveň.

I okolí nabízí místa, která stojí za to navštívit. Budete-li tady trávit třeba dvě-tři noci, nenechte bez povšimnutí krásné uličky a podniky Žiliny, stejně jako parky a zákoutí, které nabízí přátelům i zamilovaným.

Žilina a ubytování za výhodnou cenu znamená bezesporu kontaktování hotelu Galileo. Personál vám ve všem vyjde vstříc, můžete jej požádat takřka o cokoli a vaše přání je předem splněno. Rezervaci můžete uskutečnit i on-line, stačí vyplnit online rezervaci a zamluvit si pobyt na jak dlouho potřebujete.

A kde hotel Galileo najdete? Na Hlinské 25, v krásné Žilině! Neváhejte a oslovte je, uvidíte, že budete velmi mile překvapeni!


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress