Opravdová romantika v Chorvatsku? Známe ty nejlepší destinace!

Ačkoli letní sezóna teprve nedávno skončila, mnoho cestovních kanceláří a agentur bombarduje naše e-mailové schránky s nabídkami tzv. „first minute“, se kterými můžeme údajně ušetřit i několik desítek procent z celkové ceny zájezdu. Pokud stejně, jako minulý rok, hodláte navštívit okolí Jaderského moře, pak pro vás máme několik romantických destinací, jež nemají s tradičním pojetím Chorvatského pobřeží nic společného. O pravdivosti těchto slov se můžete přesvědčit na následujících řádcích.

Romantická Brela pro zamilované

ostrov-rabPokud vás od návštěvy oblíbených chorvatských letovisek odrazuje vysoký počet turistů, jež sem během hlavní sezóny míří a přeplněné pláže, pak vám můžeme vřele doporučit menší letovisko Brela, nacházející se nedaleko proslulé Makarské, Bašky Vody a oblíbené Podgory. Brela je místem, jež zaujme v první řadě převážně všechny romantiky a čerstvě zamilované, na své si zde ale přijdou také milovníci klidné dovolené. Dáváte-li přednost dlouhým procházkám po pláži a klidnému popíjení lahodných koktejlů v některém z plážových barů, pak je pro vás Brela doslova jako stvořená.

Robinsonády na ostrově Rab

Dáváte-li předost spíše Chorvatsku ve své „ostrovní podobě“, pak vás pevnina s největší pravděpodobností příliš neláká. Ale nezoufejte, i pro vás máme jeden atraktivní tip na strávení letní dovolené v klidu, pohodě a tak trochu netradičně. Pokud se totiž vydáte na ostrov Rab, pak si zde můžete pronajmout některou z místních robinsonád a užívat si – jak už samotný název této ubytovací kapacity napovídá – dovolenou jako samotný Robinson Crusoe. V případě, že se totiž ubytujete v některé z robinsonád, jež jsou po ostrově rozesety, během svého pobytu nebudete ničím a nikým rušení. Tento typ ubytování, potažmo zájezdů, je tedy ideální volbou pro svatební cestu či nezapomenutelnou dovolenou ve dvou.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress