Vše, co potřebujete vědět o letecké společnosti Travel Service a SmartWings

Pozor na levné letenky

Jak bylo zmíněno výše, mimořádně levná letenka je většinou na úkor pohodlí cestujících. V poslední době jste jistě zaznamenali rozmach nízkonákladových leteckých společností, které leckdy nabízejí letenky doslova za hubičku. Ovšem za služby, které běžné aerolinky standardně poskytují, si dost připlatíte. Řeč je o rezervaci míst k sezení, zavazadle na palubě letadla či občerstvení.

Česká společnost s dlouholetou tradicí

Aerolinka Travel Service působí na českém trhu již od roku 1997. V současné době jsou jejím majoritním vlastníkem České aerolinie. Může se pochlubit flotilou více jak 51 letadel, s nimiž lítá do více než 91 destinací po celém světě. Letět můžete ve standardní turistické třídě Economy Class, vyšší třídou Travel Plus Comfort s bohatším občerstvením na palubě, navýšeným limitem pro zavazadla o 5 kg a přístupem do letištního salonku. Nejvyšší kategorie Business Class je určena těm nejnáročnějším klientům.

Přeprava zavazadel

Zavazadla u Travel Service jsou na palubě povolená dvě. Je to zavazadlo osobní potřeby do 3 kg, čímž je nejčastěji kabelka o rozměru 40 × 30 × 15 cm. Druhé příruční zavazadlo s povolenou velikostí 56 × 45 × 25 cm může mít max. hmotnost 8 kg.

Smartwings Group

Obchodní značka Smartwings je na trhu od roku 1997. V roce 2017 došlo k přejmenování letecké společnosti Travel Service na Smartwings, a. s. Koncern Smartwings Group, jehož hlavním působištěm je Letiště Václava Havla v Praze, operuje v dalších 7 zemích. Ročně přepraví úctyhodných 6 milionů cestujících.

 

 


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress