Zdraví v cestovním balení


Hlavní sezóna dovolených je právě ve startovních pozicích a my začínáme řešit co s sebou: oblečení, boty, sportovní výbavu, jídlo, peníze, druh zavazadel a jejich váhu, léky, pojištění …

V konečném důsledku je to ale všechno jedno, pokud si to neužijeme ve zdraví, a zdraví se s sebou jednoduše do kufru zabalit nedá. Zdravotní pojišťovny sice malují mediální obraz šťastného pojištěnce, ale tato výhoda se pozná právě až pokud neštěstí nastane.

Ale jde zdravotním problémům předejít? To asi ne… Ačkoli!? Cestovatelským a typicky dovolenkovým neduhům vlastně ano!

Otoky končetin i obličeje spojené s dlouhým sezením či čekáním při přepravě a následná nevolnost často přesáhne i do dalších dní dovolené. A spáleniny od slunce nebo drobná zranění, odřeniny a namožené svaly? Ty si zejména v nejdražším a nejcennějším čase roku žádají velmi rychlé hojení!

Cestovní balení léku Wobenzym právě tyto neduhy řeší. Zrychluje pohyb lymfy a aktivuje imunitní procesy. Cestovní balení Wobenzymu pro jednu osobu není na váhu ani na prostor nikterak náročné, a přitom účinnost enzymů na otoky, okamžité nastartování hojivých procesů, omezení zánětu i bolesti může rozhodnout o tom, jestli svoji dovolenou nadšeně PROžijete, nebo jen útrpně PŘEžijete…  Více na www.wobenzym.cz nebo ve vaší lékárně.

wobenzym

 

 

 

 

 

 


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress