Půjčte si obytný vůz a vyrazte na skvělou dovolenou

Je mezi námi mnoho takových, kteří s rodiči rok, co rok, jezdili na dovolenou k moři i jinde autem. Osobním autem. Na střeše zahrádka, která vrzala pod tíhou nákladu, a posádka šťastná, že jede do vytoužené země. I dnes můžete cestovat s celou rodinou. Osobní auto nechte doma a půjčte si campervan. Pod tímto názvem se skrývají dokonale zařízené obytné vozy, v nichž si užije dovolenou i náročná rodina.

Rodina, tři páry přátel, 6 kolegyň z práce…

Obytné dodávky jsou dostatečně prostorné pro převoz maximálně 6 osob. Tedy mluvíme-li o obytném voze Renault Trafic III – 2.0 dci – Camping, jedné z nejoblíbenějších obytných dodávek u nás i ve světě. Právě tyto vozy v perfektním technickém, funkčním i estetickém stavu, nabízí půjčovna obytných dodávek obytnedodavky.eu.

Obytný vůz s bohatou výbavou

V obytném voze Renault Trafic najdete 6 míst k sezení, spací prostor, vestavěnou kuchyňku, praktický a oblíbený předstan, také campingový nábytek a tažné zařízení, kdybyste chtěli vézt např. jízdní kola nebo táhnout vozík s lodí. Samozřejmostí je pak klimatizace, díky níž se pohodlně přepravíte i v tropických vedrech.

Kromě této základní výbavy si můžete zapůjčit spoustu dalšího užitečného vybavení. Např. LED televizi, nosič na 2 – 4 jízdní kola, plynové kartuše pro vaření, druhou kompresorovou ledničku, campingový nábytek, hotové jídlo na cesty a další.

Vyberte si vhodný termín

Vždy je lepší rezervovat si vybraný vůz s dostatečným předstihem. Díky tomu se vám nestane, že by byl ve vámi žádaném termínu obytný vůz zapůjčen. Od března 2022 bude půjčovna obytných dodávek nabízet k zapůjčení i nový Renault Trafic III v šedé variantě. Můžete jej vyzkoušet mezi prvními.

Domluvte se doma nebo s přáteli, naplánujte dovolenou v zaměstnání a rezervujte si obytný vůz. Nebudete litovat.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress