Dovolená v Česku? Nebo jen prodloužený víkend? Správná volba!

Odložili jste svou letní dovolenou na podzim? Dobře jste udělali! Vaše volné dny nebudou kazit teploty atakující třicítky ani davy lidí na turisticky známých místech. Obzvláště pokud jste se rozhodli zůstat v Čechách.

Čechy toho mají tolik co nabídnout. A je dost možné, že na ta nejkrásnější místa jste ještě nezavítali. Žebříčkům nejkrásnějších českých míst dominují Pravčická brána, Adršpašsko-teplické skály, Hruboskalské skalní město, Prachové skály, Sněžka, Vyhlídka Máj a Děčínský Sněžník.

Znáte svou rodnou zemi?

Samostatnou kapitolou jsou kouzelná česká města, jako jsou Český Krumlov, Telč, Jindřichův Hradec, Slavonice, Olomouc a spousta dalších. Ruku na srdce, kolik z výše zmíněných míst a měst jste osobně navštívili? Je jejich alespoň pět? Pokud ne, tak byste tuto chybu rozhodně měli napravit. Hodně lidí zkrátka má procestovaný celý svět, aniž by věděli, co mají za rohem.

Skvělý pomocník při plánování dovolené

Krásu České republiky rozhodně napomáhají poznávat provozovatelé serveru Penzion.cz. Ten totiž sdružuje většinu penzionů a hotelů v České republice. Je skvělým zdrojem inspirace i pomocníkem při plánování tuzemské dovolené.

Už víte, kam vyrazíte?

Najdete na něm penziony v Krkonoších, na Šumavě, v Plzni i Olomouci. Na jižní Moravě, v jižních Čechách, Jizerských horách i Jeseníkách. A na řadě dalších míst. Chce to si jen ujasnit cílovou destinaci, tu zadat do vyhledávače a začít vybírat.

Vybírejte na penzion.cz

Řekněme, že máte v plánu rodinnou dovolenou v Krkonoších. Na výběr budete mít penziony Špindlerův Mlýn, penziony Harrachov a penziony Pec pod Sněžkou. Vybírat ale můžete i na základě zaměření penzionu. V nabídce jsou penziony pro rodiny i cyklisty. Penziony horské i lázeňské. Snadné, že? Pokud se zkrátka chystáte cestovat po Čechách, což byste měli, vyberte si svůj penzion na Penzion.cz


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress