Zimní pobyty v Jeseníkách vás zavedou do lázní Karlova Studánka i na Praděd


Mrazivé období roku je pro mnohé nudné a vyčerpávající. Ideální volbou, jak si ho zpříjemnit, jsou zimní pobyty na horách, kde se do sytosti nabažíte nádherných scenérií, wellness radovánek, romantických procházek i radovánek ve sněhu.

Hoďte starosti za hlavu a relaxujte v jednom z nejkrásnějších moravských pohoří. Zimní dovolená v Jeseníkách vás uspokojí po všech stránkách. Hlavní roli hrají panenská příroda, zimní sporty a relax v hotelových spa.

Bruntál a okolí

Pokud si chcete oddechnout od stresu všedních dní, je pro vás ubytování v Bruntále jako stvořené. Město s řadou památek vás přivítá renesančně barokním zámkem s krásnými rokokovými malbami a dobovým nábytkem. Chvíle odpočinku zažijete v bruntálském wellness centru. Ať už vás osloví plavání v bazénu, aromatická parní sauna a masáže, budete spokojeni. Po těle i duši vás pohladí zimní pobyty v Karlově Studánce. Lázně umístěné v nitru jesenické přírody vám vyrazí dech. Možná jste nevěděli, že o zdejších lázních psal i list The New York Times. Není divu, že patří mezi oblíbená moravská místa. Jedná se o skanzen pod širým nebem, kde vás zláká nespočet relaxačních programů.

Hurá za lyžováním!

Zimní dovolená v Jeseníkách je unikátní především v zimě, protože se zde nacházejí ideální podmínky pro lyžování a jiné sporty na sněhu. Skiareály Červenohorské sedlo, Karlov – Malá Morávka, Karlova Studánka, Kouty, Lipová lázně, Zlaté Hory – Horní údolí anebo Suchá Rudná jsou pouze jedny z mnoha možností. Za parádní lyžovačkou se vydejte na Andělskou horu nedaleko Bruntálu, osloví vás dětský park s pojízdným kobercem i tři sjezdovky různých náročností. S dětmi vyrazte do Karlovy Studánky, protože nabízí lyžování pro mírně pokročilé a začátečníky. Jako odměnu si večer darujte relax ve vířivce a masáž v místních lázních! Nejlepší nabídky ubytování najdete na Hotel.cz!


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress