Na Ruzyni parkujte s profíky

Letecká doprava je ta nejbezpečnější a nejrychlejší na světě. Ročně přepraví miliony lidí, Čechy nevyjímaje. Terminály na letišti Václava Havla v Praze prošly loni miliony lidí a rok od roku jejich počet stoupá. Oč příjemnější a pružnější je samotný let, o to složitější a náročnější je tranzit na letiště.

Obvyklá trasa cestujících mířících na Ruzyň je autem. Pakliže nechcete využít taxíka nebo nemáte kamaráda, jenž by vás na místo dovezl a s vozem odjel, budete nuceni řešit parkování. A to bylo doposud problémem. Naštěstí se „ledy pohnuly“ a parkování na letišti má nový revoluční projekt. Ten zaručují perfektní servis a ušetří klientu aerolinek nejen spoustu času, ale i nervů.

Odvoz i přistavení v ceně

Smile Parking je unikátní parkovací projekt, který umožní cestujícímu zaparkovat přímo na letišti. Princip parkování je následující. Zkušený najatý řidič převezme vůz na Parkingu T1+T2 před vchodem Europort pasáž a převeze ho na sekundární parkoviště. Tam bude auto pod dohledem kamer, jak dlouho bude potřeba. Je možné zvolit stání venku, ale i v kryté garáži. Plocha je obehnána plotem s ostnatým drátem, který je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha kontroluje celý prostor neustále po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu.

Zaváděcí ceny

Při příletu bude majitele auto opět čekat na letišti. Řidič valet parking jej přistaví přesně podle pokynů zadaných do objednávky. Službu je možné objednat on-line pomocí rezervačního formuláře na webu, kde je možné přímo zjistit smluvní cenu. Ta se pohybuje podle počtu dní. Jeden den stání vyjde zhruba na pětistovku. Celý týden, v případě, že míříte na dovolenou, vyjde na pouhou tisícovku.

Všichni moc dobře víme, jak je složité svého čtyřkolového miláčka umístit. Volná místa jsou nedostatkovým zbožím, proto se parking s bonusem kurýra cení dvojnásob. Kdo zaváhá, možná na Ruzyni parkuje doteď…


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress