Vydejte se na letní toulky po Karlštejně

Turistická sezóna se blíží, a pokud do vašeho itineráře zapadá i Český kras a hrad Karlštejn, ubytování byste neměli řešit na poslední chvíli. Karlštejn je jedno z turisticky nejexponovanějších míst v Česku, před třemi lety, kdy si hrad připomínal 700. výročí narození Karla IV., ho dokonce navštívilo téměř 270 tisíc lidí.

Zažijte romantiku v překrásném prostředí

V bezprostřední blízkosti hradu, v areálu, který byl od 14. století součástí karlštejnského panství, stojí Romantický hotel Mlýn Karlštejn. Tento hotel u hradu Karlštejn píše svou ubytovací historii od roku 1990 a nepoložila ho ani povodeň, která zasáhla toto území v srpnu 2002. O devět měsíců později byl hotel opět uveden do provozu a od té doby se stal mimořádně vyhledávaným místem nejen pro zahraniční turisty, ale také pro našince, kteří si zde říkají své „ano“.

Areál hotelu je pro tuto velkolepou událost jako dělaný. Jeho součástí je velký ostrov s romantickým altánem a prostorným party stanem, ve kterém se odehrávají svatební oslavy. Stejně tak tady prožijte krásnou rodinnou oslavu nebo nezapomenutelnou firemní akci.

Pro prince a princeznu

Možností ubytování na Karlštejně je hned několik. Ovšem tak stylové pokoje, jaké nabízí romantický hotel Mlýn, jinde nenajdete. Krásné, čisté, zařízené dobovým nábytkem, skýtající dostatečný prostor a zajímavé uspořádání, jsou díky romantickým detailům oblíbenou volbou novomanželů. Hotel nabízí nejen apartmány, ale také rodinné pokoje a klasické dvoulůžkové pokoje. Vesměs jsou však všechny velice stylové a útulné.

Oslavy, relax i turistika

Po každé pořádné svatbě, oslavě či firemní akci přijde vhod příjemný relax. Přímo v hotelu se nachází wellness zóna. V rámci ní se můžete zregenerovat ve finské sauně, vířivce, nebo dobít energii ve fitness centru. Na přání hotel zařídí i mobilní casino – a po troše hazardu můžete vyrazit do okolí. V bezprostřední blízkosti najdete Koněpruské jeskyně, Dub sedmi bratří, nebo známé lomy Amerika.

Díky širokým možnostem nejrůznějších aktivit a blízkosti oblíbených turistických lokalit stojí toto místo rozhodně za delší než jednodenní návštěvu. Ideální je alespoň víkend. 


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress