Do you speak English? Aneb jak se naučit anglicky v každém věku


Mluvit alespoň jedním cizím jazykem je v dnešní době naprostou nezbytností. Mladá generace dnes již nemá s angličtinou nejmenší problém, jelikož je vyučována na každé škole, a dokonce i v té mateřské. Ale starší generace, která vyrůstala za éry ruštiny, má s angličtinou bohužel problémy. Dnešní doba se vyznačuje tím, že všude okolo nás vidíme anglické nápisy. Co s nimi?

Kurzy angličtiny

Navštívit intenzivní kurz angličtiny je ta nejjednodušší metoda, jak se rychle naučit anglicky. Lektor vám vysvětlí hned vše, co nebudete chápat a uklidní vás také fakt, že v tom nejste sami. Vaši kolegové z kurzu umí asi tolik, co vy, jelikož jsou kurzy rozděleny dle zkušeností. Nebudete se ani muset stydět, že něco nechápete. Pravděpodobně tím totiž pomůžete i spoustě ostatních kolegů. Vše probíhá metodou rychlého učení. Budete tak hned po první lekci překvapeni, kolik jste toho zvládli.

Nakombinujte učení s lektorem i doma

V případě, že zvolíte týdenní kurz angličtiny, čekají vás čtyři nabité dny s lektorem, plné zajímavých informací, slovíček i nových zkušeností. Následné tři dny máte pro sebe a pro vstřebání všeho nového, co jste stihli za předchozí čtyři dny prožít. V průběhu těchto tří dní pro vás bude lektor neustále na telefonu pro takzvaný telefonický trénink. Vyzkoušíte si, jestli jste pochopili vše správně, a když si nebudete vědět rady, máte hned někoho po ruce, kdo vám ochotně poradí.

Angličtina již od malička

Pokud nechcete, aby vaše děti ve škole tápaly, je dobré, když se budou učit tomuto jazyku již od útlého věku. Jednoduše jim zamluvte kurz také. Již od tří let věku je pro ně připraven individuální program, kdy se naučí základní slovíčka a umění konverzovat s ostatními cizím jazykem. Ve škole tak nebudou zaskočeni a angličtina jim půjde mnohem snadněji než jejich spolužákům.

Co tak si naložit kurz angličtiny třeba pod stromeček? Na tento dárek totiž nikdy nezapomenete.

 


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress