Přepravní společnost Emons Spedice se postará i o vaši zásilku


Vlastníte internetový obchod a potřebujete odeslat zásilky svým zákazníkům? Hledáte spolehlivého dopravce, který se dokáže postarat o téměř jakoukoliv zásilku? V tom případě už hledat nemusíte, vhodným kandidátem pro tuto pozici je společnost Emons, jejíž dominantou je rychlost, kvalita i výhodná cena přepravy zásilek.

Přeprava zásilek v ČR i zahraničí

Služeb přepravní společnosti Emons Spedice můžete využít pro přepravu nejen v rámci České republiky. Běžnou službou přepravce Emons je i přeprava zásilek do zahraničí. Pro přepravu zásilek využívá vlastní pozemní, lodní i letecké dopravy. Díky propojení vlastních firem, technickému vybavení a strategickým partnerstvím má Emons Spedice zastoupení již ve více než 100 zemích po celém světě.

Vysoká kvalita přepravy

Vysokou kvalitu přepravy společnosti Emons Spedice dokládá získání certifikace řízení kvality podle normy ISO 9001 a systém environmentálního managementu dle normy ISO 14001. Z hlediska logistiky využívá k transportu zásilek paletovou přepravu, která se řadí mezi nejvhodnější prostředek zejména pro mezinárodní přepravu. Přeprava palet umožňuje přepravu atypických i nadměrných zásilek. Jedná se o univerzální metodu přepravy, která nabízí snadnou manipulaci, vyšší rychlost a lepší cenovou dostupnost.

Spojte se s firmou Emons online

Pokud byste chtěli vyzkoušet služby přepravní společnosti Emons Spedice i vy, pak navštivte webové stránky www.emons.cz, kde najdete poptávkový formulář. Po vyplnění a odeslání nezávazné poptávky se vám bude společnost Emons Spedice rázem věnovat. Zajímá-li vás jakýkoliv dotaz ohledně přepravy zásilek, tak můžete využít kontaktní formulář v sekci kontakty.

 

 

 

 


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress