Letní dovolená plná zážitků

20140829212325

Rádi cestujete, poznáváte nové kraje, kultury, lidi a zažíváte pocity blaha, když si naplánujete dovolenou plnou zážitků, požitků a dobrodružství? Ne vždy za nimi však musíte jezdit do zahraničí, skvělou dovolenou totiž zažijete i u nás v tuzemsku, zpestříte-li si ji nevídanými a originálními zážitky. Konkrétní zážitky nebo dárkové poukazy na ně můžete snadno objednat u známé společnosti Firma na zážitky nebo-li Allegria.

Firma na zážitky se specializuje na zprostředkovávání netradičních dobrodružství z různých kategorií, mezi kterými nesmí chybět gurmánské zážitky, adrenalin, relaxace, sport nebo péče o tělo. O své dovolené si tak dopřejte večeři s odpočinkem v pivní lázni, degustační menu v některé z luxusních restauracích, rozmanité sushi nebo degustaci vín v přírodě. Pokud milujete vzrušení, vrhněte se na tandemový seskok s instruktorem, bungee jumping, flyboarding, indoor skydiving nebo jízdu ve formuli. Muži také ocení jízdu v některém ze super rychlých vozů, jako jsou Ferrari, Porsche nebo Lamborghini, či extrémní projížďku v terénu na čtyřkolce. Ženy si naopak jistě rády dopřejí uvolňující masáže, wellness den na lodi nebo jakýkoli jiný relaxační pobyt.

O zážitky není u Firmy na zážitky nouze, vyberte si tedy aktivity dle svého gusta a zpestřete si jimi dovolenou. Zážitek můžete také darovat a pokud váháte, který zvolit, jednoduše kupte některý z univerzálních dárkových poukazů. Ty naleznete na oficiálních internetových stránkách společnosti pod odkazem www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy. Obdarovaný si pak zvolí dárek dle svého balíčku a následně si zarezervuje termín jeho uskutečnění. Zažijte tedy netradiční dovolenou a pořiďte sobě nebo partnerovi zážitek, na který budete vzpomínat celý život. Dovolená je přece mimo jiné i časem splněných přání, splňte si je tedy i vy.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress