Na letní dovolenou v Nassfeldu nezapomenete

Dovolená na horách v létě? My říkáme rozhodně ano, právě tehdy přece počasí přímo láká k prozkoumání nádherné přírody majestátních hor. Zvláště v nedalekých Alpách je krajina opravdu přenádherná a na turisty zde čeká také výborné zázemí i mnoho dalších předností. Nassfeld Hermagor je dokonalým místem pro dovolenou s dětmi i bez nich.

V lůně přírody

Okolí Nassfeldu je doslova zeleným rájem, z jehož přírodního bohatství se mohou těšit jak zkušení turisté, tak rodiny s dětmi. Čeká zde na vás více než 1 000 km turistických stezek, mezi nimiž se nacházejí stezky tematické i trasy vyhrazené speciálně pro běžce či nordic walking. Nechybí ani cyklistické trasy v délce 800 km, kdy si můžete vybrat z různě náročných terénů. V rámci turistiky lze pokořit nadmořskou výšku od 600 do 2 800 m, záleží jen na vás, na co si troufnete. Jedinečná příroda je prošpikována průzračnými jezery, na nichž můžete čile provozovat kanoistiku a rafting, nebo si prostě v klidu zarybařit.

Korutanské atrakce a lákadla

Možná jste dosud netušili, že středisko Nassfeld-Hermagor je známé jako hlavní město špeku. Právě vyhlášené slavnosti gaitalského špeku sem táhnou davy návštěvníků – vstup i ochutnávka špeku a sýrů jsou zcela zdarma. Krásným zážitkem pro celou rodinu je projížďka lanovkou Millenium Expres, která vás vyveze až na Sonnenalpe Nassfeld, odkud je neuvěřitelná vyhlídka do okolí: hory, lesy, jezera a vodopády. Pro děti Nassfeld nabízí mnoho atrakcí a dětských horolezeckých stěn, kde si mohou vyzkoušet svou šikovnost. A co je nejlepší? Čeká na vás skvělé počasí po celou dovolenou! Díky výhodné poloze na jižních svazích Alp slibuje Nassfeld až 300 slunečných dnů v roce.

Příjemné ubytování

Hledání ubytování Nassfeld se nemusíte vůbec bát. Místní zázemí je na vynikající úrovni, a pokud se chcete vyhnout přelidněným hotelům, můžete vybírat i z příjemných penzionů, které jsou ideální pro rodinnou dovolenou, a komfortních apartmánů. My vám dnes doporučíme apartmány Nassfeld, které jsou unikátní tím, že mají českého provozovatele. To znamená také český personál, s nímž se snadno domluvíte jak vy, tak vaši rodiče a děti, a české televizní programy. Co do vybavenosti budete maximálně spokojeni a k dispozici vám bude nejen 22 luxusních apartmánů, ale také terasa s grilem, dětské hřiště nebo sauna. Jedete-li na letní dovolenou, opatřete si přímo zde +CARD Premium, využijete ji jak pro místní dopravu, tak na slevy u velkého procenta aktivit.

 


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress