Last minute do Chorvatska v září

Chorvatsko již dlouhá léta patří mezi nejoblíbenější destinace pro dovolenou a zájezdy. Dovolená na poslední chvíli, kterou Chorvatsko nabízí, může proběhnout v každém ročním období a vždy je na co se koukat i co zažít.

Last minute do Chorvatska za příznivou cenu potěší mnoho z nás. Chorvatsko nabízí neuvěřitelnou rozmanitost a bohatství mnoha přírodních krás. Leží mezi Slovinskem ze západu, Maďarskem ze severu, Srbskem a Černou Horou z východu a Itálií na protilehlé straně Jaderského moře. K Chorvatsku patří 1185 kouzelných ostrovů různě rozesetých v Jaderském moři. Křišťálově čistá voda, zálivy a zátočiny, nádherné počasí v sezóně a velmi příznivé i mimo ni. Palčivé letní slunce zpříjemní chladný vánek od moře. Na jaře a na podzim je dostatečně teplo na poznávání krás Chorvatska. V těchto obdobích jsou ubytovací kapacity volné a u zájezdů last minute je cena víc než příznivá.

cavtat-993380_1280

Dovolená u moře v Chorvatsku

Dovolená u moře pro mnoho Čechů stále znamená dovolená v Chorvatsku. A čím dál více lidí v dnešní uspěchané době vyhledává to, čemu se říká last minute dovolená. Poznávat Chorvatsko můžete v každé roční době. Dokonce i v období, kdy nejsou teploty až tak vysoko. Mnoho turistů vyjíždí do Chorvatska poznávat staré zámky, kostely, historické budovy, termální prameny, putování po vinných sklípcích, ale i hory, jezera, lyžařské terény kousek od moře a doposud netknutou přírodu. Můžete ochutnat druhy ryb a plodů moře, třeba i věhlasné lanýže z istrijských lesů.

Dovolená na poslední chvíli

Dovolená na poslední chvíli v Chorvatsku nabízí hned 6 lokalit zapsaných na seznamu UNESCO. Jde o Plitvická jezera, město Dubrovník, Diokleciánův palác, Eufraziova bazilika v Poreči a katedrály v Trogiru a Šibeniku. Všechny uvedené lokality určitě stojí za navštívení. Jadranské pobřeží je rájem českých turistů. Již více než 100 let navštěvují tuto zemi a každoročně se vracejí na známá místa, nebo jdou objevovat místa nová. Není to tedy jen křišťálově čisté moře a krásné pláže, co všechny turisty přitahuje. Last minute zájezdy nabízí možnost poznat mnoho nových míst.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress