Vydejte se do Turecka, Černé Hory nebo Itálie. Čeká vás kouzelná dovolená.

Rádi cestujete a poznáváte krásy, kulturu i tradice a obyvatelstvo jiných zemí, než je ta naše? Potřebujete vypnout a těšíte se na vůni, chuť i šum moře? Milujete teplo, slunce, písek? Pokud je to vše, po čem vaše srdce prahne, potřebujete dovolenou v některé ze zemí, kde se vám všeho dostane. Stačí si vybrat.

Itálie láká jídlem, pitím i krásným mořem a plážemi

Pro mnohé našince je oblíbená dovolená v Itálii. Není se čemu divit, je zde množství krásných pláží, teplé a čisté moře, množství hotelů, které nabízí to nejlepší ubytování a kompletní servis i těm nejnáročnějším návštěvníkům a to vše za přijatelné ceny. Češi také s oblibou ochutnávají tamní kuchyni, těstoviny, sýry, víno a mnohé jiné. Podíváte-li se do Itálie, určitě se zde budete rádi vracet.

Poznejte Černou Horu a její přednosti

Vycestujte na dovolenou do Černé Hory, kde najdete skutečně velmi levnou dovolenou. Ceny se pohybují již od 3 861 Kč za osobu. Tuto nabídku přináší vila Tropico ve středisku Budva. Budete bydlet přímo v centru města, ubytování budete ve vile s domácí atmosférou asi 350 m od písčité pláže. Dvoulůžkové pokoje nabízí možnost přistýlky, nechybí WC, sprcha, fén, televize se satelitem, klimatizace, lednička a wifi připojení. Za příplatek si můžete objednat pokoj s balkonem.  Těšit se můžete na aktivní noční život i sportovní vyžití díky voním sportům, tenisovým kurtům u hotelu Slovenska Plaža a pro děti jsou speciálně určeny animační programy.

Což takhle Turecko?

Oblíbenou destinací našinců je i Turecko. Využijte last minute do Turecka a poznejte levně krásnou zemi s bohatou tradicí. Letecky zavítejte např. do hotelu Efftalia Village, kde za pobyt s all inclusive zaplatíte 20 510 Kč za osobu, nebo do hotelu Mesut, kde strávíte dovolenou již od 16 730 Kč po dobu 11 nebo 12 dní.

Plánujte dovolenou už nyní. Budete mít spoustu času na těšení se i na přípravy a plánování všeho potřebného.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress