Kde je moje letadlo?

Takovou otázku, pokud aspoň občas létáte, jste kolem sebe slyšeli už mnohokrát. Zpoždění je zvláště pro nízkonákladové aerolinky denním chlebem, který s nimi musí zakoušet i jejich pasažéři. Letištní tabule však většinou nepřináší nejčerstvější informace o aktuální prodlevě, navíc neukazuje příčiny, proč ke zpoždění vůbec došlo. Jak vyřešit takový problém, když byste se ještě chtěli zajít podívat do obchodu, ale báli se, že vám let může zmizet dříve, než se vrátíte?

Problém vyřešen

Naštěstí jakmile se ukázalo, že po nějakém sledování letadla online panuje poptávka, vrhli se vývojáři do práce. Jejich výsledkem je možnost pohodlně sledovat veškerý letový provoz na jednom místě. Jednoduše si tak najdete, kde zrovna vězí váš zpožděný letoun. Navíc taky uvidíte, jestli na vaší letové dráze nejsou nějaké problémy, jako například bouřky či větrné turbulence. Uvidíte, že po ujištění o bezpečném koridoru poletíte s o mnoho větším klidem. Stejně tak se můžete uklidnit, pokud máte strach o někoho jiného, kdo se právě nachází ve vzduchu. Zároveň také budete vědět, kdy vyrazit na letiště, abyste vyzvedli včas svoji přítelkyni, ale zase netrčeli v hale dvě hodiny zbytečně.

Kudy poletíme?

Sledování letů online je možné také přes různé mobilní aplikace. Zde si zjistíte alespoň základní informace, ovšem používání webového prohlížeče se tento způsob rozhodně nevyrovná. V obou případech si však lze sledovat let podle jeho čísla nebo zaměřit se jenom na určitou oblast světa. Než ovšem se vůbec pustíte do používání leteckého radaru, měli byste si napřed pro sebe a své kamarády pořídit levné letenky. Šikovným vyhledáváním dnes už nebude problém najít svou letenku do jakékoliv části světa za rozumné peníze. Chce to jen trpělivost, trochu flexibilní dovolenou a chuť po cestě přestupovat. Potom se dá sehnat opravdu hodně nízká cena, ze které vám dost možná při jejím spatření spadne brada.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress