Cestujete často? Zvažte celoroční pojištění

Zařídit si cestovní pojištění je dnes hračka. I když si vzpomenete v den svého odjezdu, vůbec nejde o žádný problém. Vše vyřídíte přes internet během několika minut. Stále je to ale starost navíc. Jestli cestujete často, možná by pro vás bylo lepší zařídit si jediné pojištění platné po celý rok. Vyplatí se i finančně.

Jednou z pojišťoven, které u nás nabízí celoroční cestovní pojištění, je ERV Evropská pojišťovna. Právě tu si čeští zákazníci oblíbili, především díky nonstop česky hovořící asistenční službě a mobilní aplikaci Moje Evropská – nemusíte si s sebou vozit žádné kartičky, vše máte v telefonu. Celoroční pojištění se u nich vztahuje na opakované cesty do zahraničí v délce až 45 dní.

Nehleďte jen na limity

Spousta lidí se při výběru pojištění orientuje podle limitů pojistného plnění. I to je dobré, všichni takoví si zaslouží pochvalu, že neberou první nabídku, která jim přijde pod ruku. Ve skutečnosti je ale lepší rozhodovat se podle služeb poskytnutých v nouzi. Celoroční cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovny se vztahuje na:

· léčebné výlohy,

· úrazy,

· věci patřící zaměstnavateli,

· pojištění storna (letenky, zájezd, ubytování),

· běžné rekreační a plážové sporty.

V rámci vyšší varianty si pak můžete připojistit i extrémní sporty, zpoždění letu a mnoho dalšího. Prostě a jednoduše budete chráněni ve všech nepříjemných situacích, které vás na dovolené mohou potkat.

Pojištění je dostupné každému

Celoroční cestovní pojištění lze u ERV Evropské pojišťovny zařídit se slevou pro rodinu či partnery. Děti do 18 let mohou být zahrnuty ve zvýhodněném rodinném tarifu, senioři po 70. narozeninách mají speciální nabídku. Problém není ani s pojištěním v těhotenství, ERV pojišťuje ženy až do 2 měsíců před plánovaným termínem porodu. Dokonce je možné se pojistit i s chronickým onemocněním, je-li váš zdravotní stav po dobu 6 měsíců před odjezdem stabilizovaný. A cena? Pro čtyřčlennou rodinu vyjde základní varianta na necelé čtyři tisíce korun. To je dobrá nabídka, když uvážíte, že pak můžete cestovat naprosto neomezeně, když dodržíte maximální délku jedné cesty 45 dní.

« (Previous Post)


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress