Cestovní pojištění sjednáte jednoduše před cestou z pohodlí svého domova

Na pojištění myslíme snad každý. Nezáleží snad ani na tom, jestli je to pojistka na automobil, domácnost nebo dlouhodobou zahraniční cestu. Pokaždé je tu odpovědnost, které musíme čelit každý den. A situace, kdy žádnou pojistku nemáme, a dojde k nepříjemné události, může být problematická a táhnout se doslova celé roky. Třeba ošetření v zahraničních nemocnicích může být v některých případech až neskutečně drahé…

Cestujte odteď bez obav, vychutnejte si krásy Středomoří nebo zasněžené svahy Alp

Levné cestovní pojištění, které je opravdu dostupné všem? Ale jistě, to není jen nějaký mýtus. Komplexní ochrana doslova za pár korun na den, online sjednání během několika minut, které neznamená žádné zdržení před samotnou cestou. Jistě, a k tomu ještě nonstop asistenční služby, ať už budete kdekoliv. Problémem není ani pojištění při rizikovějších sportovních aktivitách. Pokud dojde ke zranění během lyžování, bez pojistky se prostě neobejdete. Pokud není sjednaná, můžete hradit poškozenému i statisícové bolestné, případně nechat poměrně tučný účet za léčení zlomeniny.

www.mezipristani.cz_ergo_cz_01

Komplexní pojištění, které bude krýt nejen případné lékařské ošetření, ale i ztrátu zavazadel

Ošetření lehčího zranění způsobeného při extrémních sportech. Vytržení zubu, zlomenina klíční kosti, vyvrknutý kotník. Potkat nás může skutečně leccos, a to se můžeme klidně jen procházet na nádherné písečné pláži a kochat se západem slunce. Pojištění do zahraničí on-line vyžaduje minimum náležitostí. Stačí uvést základní údaje o cestě, na kterou se chystáte a kolik osob budete chtít celkem pojistit (respektive v jaké věkové kategorii budou). Pojedete do Alp nebo naopak brázdit vlny na Zanzibaru? V každém případě můžete najít zajímavé řešení přesně na míru!


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress