Za lyžováním do Vysokých Tater

Podle meteorologů se letos ladovské zimy nedočkáme, takže není vůbec jisté, jak to v našich horách bude se sněhovými podmínkami. Proto kdo si chce určitě zalyžovat, tomu doporučujeme rezervovat si pobyt v okolních zemích. Máte-li strach z cesty do zahraničí, zvolte Slovensko. Tam se domluvíte česky a budete se tam cítit jako doma.

Vysoké Tatry jsou oblíbeným cílem českých turistů v létě i v zimě. Proto si raději ubytování na Slovensku rezervujte s předstihem. A kde? Třeba přímo v srdci Tater u Štrbského plesa. Doporučíme vám však ještě jednu další lokalitu, kde sníh určitě bude. Vysoké Tatry ho totiž hlásí už nyní.

Romantická pohoda u Štrbského plesa

Štrbské pleso je ikonou Vysokých Tater, právě proto sem míří nejvíce turistů. Pokud vás tedy lákají hotely ve Vysokých Tatrách přímo tady, rezervujte si svůj pobyt s předstihem. U Štrbského plesa najdete hromadu hotelů, nic moc jiného než hotely a turistické atrakce tu vlastně ani není, nejde o žádné velké město. Zato zde mají velké hory a perfektní podmínky pro lyžování. Určitě musíte navštívit zdejší Tatras Tower, věž snů. Dechberoucí výhledy nabídnou i prosté procházky kolem plesa.

Ubytování v Tatranské Lomnici

Vynikající podmínky pro lyžování nabídne Tatranská Lomnica. Sjezd z Lomnického sedla až do Tatranské Lomnice je vůbec nejdelším v Tatrách a nabízí neskutečně úžasné výhledy. Také hotely v Tatranské Lomnici jsou často zabookované dost dopředu, tak neváhejte. Ze Skalnatého plesa vyjíždí také visutá lanovka až na Lomnický štít, druhý nejvyšší vrchol. Výjezd tam je zážitkem pro každého.

V Tatrách si samozřejmě užijete i po stránce gastronomické. Vždyť kdo by si nedal halušky. Mají zde řadu lyžařských škol, půjčovny lyžařského vybavení. Neváhejte, prohlédněte si hotely a ubytování na Hotely.cz a naplánujte si dovolenou snů.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress