Dovolená v Řecku je nejlepší v září jako poznávací zájezd letecky či autobusem

Na podzim je dovolená v Řecku nejlepší, protože zde nepanují úmorná vedra. Nastanou ideální podmínky pro návštěvu starověkých drahokamů historie i koupání na nejkrásnějších plážích. Ať už si rezervujete poznávací zájezd letecky, či autobusem, čeká vás nezapomenutelná dovolená v rytmu vůně dávných časů.

Když se rozhodnete pro poznávací zájezdy Řecko, spatříte klíčové pamětihodnosti měst Soluň a Athény, majestátní Olymp, údolí Tempi a klášterní komplex Meteora. Vaše kroky povedou k památníku u Thermopyl, klášteru Osios Loukas a do starodávných Delf. Mimo jiné si prohlédnete město Sparta a nové síly naberete v pohoří Tayget a na plážích letoviska Tolo.

Komfortní dovolená i s průvodcem

Rodinná dovolená Řecko na vlastní pěst je většinou relaxační a nemáte šanci spatřit nevídané divy země. Zvolíte-li zájezdy Řecko září s cestovní kanceláří, dočkáte se příjemných zážitků a nasajete energii dob dávno minulých. Na dosah ruky budete mít nejen skvostné řecké pláže a klenoty historie, ale také leteckou a autobusovou dopravu, komfortní ubytování v hotelu, polopenzi, vstupné a služby průvodce. Díky tomu poznáte co nejvíce proslulých míst a ještě zbude dost času na pláži.

Co musíte vidět?

Turisticky zajímavé Athény ukrývají Akropoli s Partheonem, chrám Dia Olympského, Hadriánův oblouk, četná muzea a romantické uličky. Na poloostrově Peloponés si užijete návštěvu světoznámých měst, jako jsou Mykény, Sparta, Olympie a Korint. Dovolená Řecko září vám umožní relaxaci u moře v populární destinaci Tolo a prohlídku přírodních krás v údolí Tempi a pohoří Tayget.

Dovolená Řecko letecky anebo autobusem pod taktovkou cestovní kanceláře Redok vás nadchne. Poznávací zájezdy do země, která je kolébkou filozofie a umění, vás obohatí a načerpáte díky nim drahocennou energii.

 


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress