Tým pro MS v hokeji 2016 se již pomalu vytváří

S blížícím se MS v hokeji 2016 se začínají pomalu objevovat i první jména, která samozřejmě budou spojena s nominací na tento hokejový svátek. A jaká to konkrétně budou a kdo nás bude reprezentovat?

Na nominace je už nejvyšší čas, jelikož samotná příprava na hokejový šampionát by měla proběhnout již na konci měsíce března. Trenér Vladimír Vůjtek má tak nejvyšší čas na to, aby vytvořil nominaci, která by měla být tou vítěznou. Konkrétně velkým problémem mohou být brankáři. A to proto, že dobrých je celá řada. V tomto směru padlo několik jmen, jako je Ondřej Pavelec, stejně jako Dominik Furch. Navíc zranění několika jiných zkrátka může vše komplikovat.

I na MS v hokeji 2016 využijeme hokejisty z NHL

Je jasné, že právě hráči z NHL by měli být klíčovou součástí našeho týmu. Bohužel ne každému se chce, ne každého tým pustí a ne každý již bude mít po sezoně. Proto se náš trenér nechal slyšet, že pokud se mu na MS v hokeji 2016 podaří získat 10 hráčů z této prestižní hokejové soutěže, bude to rozhodně považovat za velký úspěch. Aktuálně je tedy vybíráno především z mužstev, u kterých se předpokládá, že se nedostanou v rámci NHL do play-off. U nich je jistota, že by hráči mohli být volní v nejbližší době.

Dočkáme se na MS v hokeji také nováčků?

Možnou roli budou hrát i nominace nováčků, jelikož i v tomto směru se náš trenér nechal slyšet, že by se na MS v hokeji mohli objevit. Vše záleží hlavně na jejich formě, stejně jako na tom, jak by mohli být týmu platní. A že se s nimi rozhodně může počítat, to nám ukázal už přípravný kemp, na který byli pozváni hned tři. Nejenom, že je to pro ně velká čest, ale jistě to bude pro ně i příležitost, nebo možnost celkově posunout náš tým blíže k cennému kovu. Kdo konkrétně však v naší nominaci bude, to nám samozřejmě ukáže až deadline spojený s nutností odevzdat soupisky.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress