AquaCity Poprad prostě musíte navštívit

Je toho spousta, čím se mohou naši východní sousedi chlubit. Tatrami počínaje a nekonečnými možnostmi vodních radovánek konče. Co kdybyste to spojili a vydali se do Vysokých Tater do tamního speciálního aquaparku?

AquaCity Poprad je naprosto výjimečným aquacentrem, kde se bez problémů zabaví celá rodina. Ostatně, mají tady i hotel a restauraci, takže se sem můžete vydat na celý víkend. Garantujeme, že dva dny ani nebudou stačit, abyste všechno vyzkoušeli.

Nekonečné tobogány i laserová show

AquaCity Poprad pod úpatím Tater nabízí to, co byste od aquaparku čekali, ale ještě mnoho věcí navíc. Ve standardním aquaparku například nenajdete aquazorbing – chození ve velké kouli po vodě. Za zmínku stojí i multimediální laserová show, která se koná denně v 19:30. Velmi lákavá je rovněž chromoterapie, která se používá k harmonizaci těla i duše pomocí barev.

Milovníci klasických tobogánů budou nadšení z 71 m Dlouhé černé díry a 54 m dlouhého Twisteru. Dále je připravena rodinná skluzavka Family Slide, červené tobogány Kamikadze či raftovací tobogán. Pro děti jsou nachystané malé skluzavky.

Čeká na vás také wellness

AquaCity nabízí rovněž wellness pobyty. Zažijete tu vše, co byste mohli očekávat – masáže, solárium i beauty terapie nebo kryocentrum. Bez obav můžete děti nechat animátorům na animační program a sami si jít užívat do wellness. V Aquacity si prostě každý užije dovolenou podle svých představ.

A pokud bude hezké počasí, nezapomeňte vylézt z aquaparku i ven. Tatry jsou nádherné a byla by škoda se nevydat aspoň na jeden výšlap.

AquaCity produkuje téměř nulové emise

Úplně nejzajímavější je ovšem AquaCity svým ekologickým fungováním. Využívá geotermální vodu a sluneční energii, produkuje téměř nulové emise. Tím je naprosto unikátní a získal za to spoustu světových ocenění.

Za celým AquaCity Poprad stojí Čechoslovák Jan Telensky, který se narodil v komunistickém režimu, uprchl do Velké Británie a nyní řídí své vlastní impérium.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress