Užijte si romantický Valentýn v lázních

Valentýn se blíží, a proto je na čase přemýšlet nad tím, jak strávíte svátek zamilovaných. Jestliže si chcete dopřát romantický prodloužený víkend plný odpočinku a relaxace, jsou pro tento účel jako stvořené lázně. V následujících řádcích vám představíme lázeňská města, která na vás dýchnou neopakovatelnou atmosféru.

Zřejmě vás nepřekvapí, že víkend před Valentýnem a také po něm jsou pobyty v lázních velice oblíbené a žádané. Lázně vám dodají opět energii, navíc se můžete věnovat jeden druhému.

Františkovy Lázně

Světově proslulé Františkovy Lázně si vás podmaní unikátní architekturou, různorodostí minerálních pramenů a dlouhou historií, která za sebou zanechala zajímavé pamětihodnosti. Františkovy Lázně jsou ideální volbou i pro aktivní jedince, protože v okolí je celá řada cyklistických a turistických tras. V lázeňských zařízeních se léčí onemocnění srdce i krevního oběhu, pohybového aparátu, ale i problémy týkající se ženské sterility. Františkovy Lázně mají půvabné historické město, pro které je charakteristická empírová a klasicistní zástavba. Procházky si užijete v anglických parcích.

Lázně Karlovy Vary

Další možností jsou lázně Karlovy Vary, přičemž samotné město je považováno za největší a nejslavnější lázeňské město v České republice. Samotná historie se začala psát v druhé polovině 14. století a Karel IV. po sobě zanechal hned několik prvků. Karlovy Vary lákají na léčebné i relaxační pobyty, kdy k procedurám se používá karlovarský pramen Vřídlo s teplotou pohybující se okolo 72 stupňů Celsia. Vřídlo tryská do výšky 12 metrů a pomáhá na nemoci zažívacího ústrojí, diabetes, dnu, obezitu i onemocnění pohybového aparátu.

Jestliže hledáte valentýnský pobyt v lázních, který bude propojený i procházkou nádherným městem, Františkovy Lázně a Karlovy Vary jsou pro tento účel jako stvořené. Podívejte se na nabídku lázní na Spa.cz.


Comments are Closed

© 2024: MeziPristani.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress